Naujienos

Spinta 20% pigiau

2014-03-05

Spinta 20% pigiau

Kovo mėnesį pradėjome gaminti stumdomas duris naudojant "SimplySystem" aliuminio sistemą. Tai leidžia mums pasiūlyti mūsų klientams pigesnes spintas, nes stumdomos durys pagamintos iš šios aliuminio sistemos yra apie 20% pigesnės. Tai geras kainos ir kokybės santykis.

Pirkimas išsimokėtinai

2013-12-06

Pirkimas išsimokėtinai

UAB "Baldų žvaigždės" siūlo pirkimo išsimokėtinai paslaugas, kurias teikia „GF Lizingas“. Pirkdami išsimokėtinai su „GF Lizingu“ galėsite įsigyti bet kokią norimą prekę ar paslaugą, kainuojančią nuo 50 Eur iki 15.000 Eur. O pirmąją įmoką galėsite atidėti net iki 3 mėn.

Pradėjome gaminti stumdomas duris su Ontario profiliu

2013-07-16

Pradėjome gaminti stumdomas duris su Ontario profiliu

Tai naujas "Indeco" įpač plonas profilis, kuris leidžia pagaminti stumdomas duris kurių rėmelio beveik nesimato. Toks siauras rėmelis ypatingai gerai tinka stumdomų durų gamybai su fotoplėvele.

Berėmių stumdomų durų sistema

2013-03-27

Berėmių stumdomų durų sistema

Kovo mėnesį pradėjome naudoti Vokietijos gamintojo stumdomų durų sistemas. Šiuo metu galime pasiulyti berėmes stumdomų durų sistemas.

Ekspozicijos spintų išpardavimas

2012-11-04

Mielieji, nuo šios savaitės pradedame ekspozicinių spintų su stumdomomis durimis išpardavimą, kuriuos galėsite įsigyti net su 70% nuolaida! Čia rasite laisvai pastatomų spintų ir į nišą montuojamų drabužių spintų. Kviečiame kreiptis, nes spintų skaičius ribotas! Naudokitės puikia proga ir pirkite puikius baldus už labai žemą kainą !

Baldų rojus kviečia jus !

2009-06-01

Baldų rojus kviečia jus !

2009 metų birželio 1 dieną atidarytas dar vienas prekybos salonas Vilniaus mieste, prekybos centre "Baldų rojus" , Kalvarijų g. 125, pirmas aukštas, vakarinis įėjimas, prie picerijos.