Pagrindiniai virtuvės baldų stiliai - Kuris patinka Jums?

Pagrindiniai virtuvės baldų stiliai - Kuris patinka Jums?

Stilių yra lengviau pažinti savo akimis, nei apibūdinti žodžiais: Turbūt sutiksite, kad kai jūs jį pamatote, ir fotografuojate, tai įkvepia dažniausiai gali jus nustebinti. Manote, kad žinote kokio norite stiliaus savo virtuvės baldų? Pažiūrėkite šiuos keletą mėgstamų ir populiarių virtuvės dizaino stilių, tada mums pasakykite, kuris iš jų Jums patinka labiausiai.

Kaimo virtuvės.

Šilta ir jauki kaimo sodyba tvirtam ir laimingam gyvenimui žemėje, o virtuvė dar siūlo didelį funkcionalumą ir komfortą. Jos atviros lentynos, plačios kriauklės, klasikinės grindys, didelis virtuvės stalas, kad joje lengva būtų dirbti ir lengva mylėti.

Virtuvės baldai - Kaimo stilius

Modernūs virtuvės baldai.

Apibrėžimai "modernūs baldai" labai skiriasi, bet kai mes galvojame apie šiuolaikinės virtuvės dizainą, mes dažnai turime galvoje: berėmės spintelės, elegantiška ir paprasta, integruota buitinė technika, griežtos horizontalios linijos bei jokios ornamentikos su gamtos grožio tematika ir naturalių medžiagų.

Virtuvės baldai - Modernus stilius

Šiuolaikinės virtuvės.

Šiuolaikinės virtuvės gali būti labai elegantiškos, bet kartu visiškai modernios virtuvės dažnai turi prabangią struktūrą ir apšvietimą, moderni virtuvė dažnai būna daugiau žaismingų formų ir modernia apdaila, įskaitant elementų iš kitų stilių ir sukuria savo atspindį laike.

Virtuvės baldai - siuolaikinis stilius

Pereinamojo laikotarpio virtuvės.

Pagalvokite apie pereinamojo laikotarpio virtuvę kaip apie didijį moderatorių. Su šiltu ir švariu tradiciniu dizainu, paprastomis linijomis, šiuolaikiniu stiliumi, pereinamojo laikotarpio erdvių projektų pusiausvyra ir harmonija. Nes toks virtuvės stilius suteikia daug lankstumo, jis puikus pasirinkimas žmonėms, kurių skonis apima ne vieną stilių.

Virtuvės baldai - Pereinamojo laikotarpio stilius

Amatininko stiliaus virtuvės.

Amatininko stilius atsirado 20 amžiaus pradžioje, kaip atsakas į masinės gamybos bruzdėjimą Viktorijos epochoje. Šis stilius pasižymi natūralios medienos naudojimu, naudojamos rankų darbo medžio plokštės, o populiariu jį padarė paprastumas, kuris duoda ne mažai žavesio mumis.

Virtuvės baldai - Amatininko-stilius