Kaip sukurti virtuvės baldų apšvietimą

Patarimai planuojant virtuvės baldų apšvietimą

Naudoti apšvietimą tik ten, kur to reikia. Virtuvės darbo zonos turi būti gerai apšviestos, nepriklausomao nuo to ar naudojate įleidžiamus ar pakabinamus šviestuvus. Tai pridės virtuvės baldams ir vizualaus efekto, pakabinami švietuvai, sumontuoti eilute, padės vaizdžiai atskirtį valgomojo ir virtuvės zonas.


Integruotas į virtuvę šaldytuvas

Šaldytuvas integruotas į virtuvės baldus

Turbūt visi sutiksite su nuomone, kad didžiausias prietaisas virtuvėje yra šaldytuvas. Žmonės galvoja, kad kuo didesnis šaldytuvas stovi virtuvėje, tuo prabangesni jų virtuvės baldai atrodo.


virtuvės-baldų-zonos

Virtuvė gali būti dvasinga ir harmoninga vieta, jei ji įrenginėjama pasitelkus profisionalius dizainerius - projektuotojus. Kadangi virtuvė žmogui dažniausiai būna svarbiausia namų vieta, tai ir taisyklių šiai vietai jie turi nemažai. Norėdami sukurti geriausią savo virtuvės baldų projektą , jums reikia atsižvelgti į visus savo virtuvės erdvės reikalavimus. Patalpos erdvės planavimas turėtų būti grindžiamas jūsų poreikiais. Pateiksime keletą pagrindinių, visų žinomų taisyklių, kurios gali padėti jums taip, kad virtuvės projektavimas ir kiti darbai būtų lengvesni.


Puslapis 1 iš 2