Nestandartiniai Baldai

Prieš užsakant

Prieš pirkdami kiekvieną daiktą norime, kad daiktas mums tarnautų pakankamai ilgai. Bet, kartais padarome ir neapgalvotus, impulsyvius sprendimus. Tai nėra gerai, kai perkate daiktus, kuriuos norite naudoti ilgai. Taigi, baldai taip pat yra daiktai, kuriuos perkant savo namams ar biurui reikia atsakingai apsvarstyti visus variantus.

Apgalvokite kur bus naudojami Jūsų nauji baldai. Aišku, kad baldai, kurie yra retai naudojami mažiau ir dėvisi. Bet vaikai ir gyvūnai dažnai apgadina naujus baldus. Jei galvojate, kad baldai susidurs su šiomis problemomis, rinkitės atsparias ir patikimas medžiagas. Tą patį reikėtų daryti renkantis medžiagas ir biurams skirtiems baldams.

Visada reikia rinktis tarp kokybės ir kainos. Dažnai iš pirmo žvilgsnio atrodo pigūs ir kokybiški baldai turi paslėptų trūkumų. Geras sprendimas yra, kada baldai perkami pasiklausus tos srities specialistų, kurie visada jums patars kokie baldai jums labiausiai tinka. Mūsų įmonė stengiasi saugoti ir kurti gerą savo vardą.

Užsakymas:

Salonuose-ekspozicijose, esančiose Vilniuje Verkių g. 44 (Medžio Centras, korpusas "D"), ir Kalvarijų g. 125, (Prekybos centre "Baldų rojus" I aukšte prie picerijos), Jūsų laukia konsultantai, kurie padės išsirinkti iš medžiagų bei konstrukcijų gausybės jums labiausiai tinkamą, greitai paskaičiuos baldų kainą bei atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

Projektavimas:

Profesionalūs dizaineriai ir konstruktoriai jums patogiu laiku atvažiuos pas jus, atliks matavimus ir suprojektuos Jūsų pageidaujamą baldą.

Gamyba:

Moderni medžio apdirbimo įranga ir aukštos kvalifikacijos staliai užtikrina aukštą gaminių kokybę. Baldai gaminami tik iš sertifikuotų medžiagų ir furnitūrų. Jie atitinka visus Lietuvos Respublikos kokybės, higienos ir saugos reikalavimus.

Montavimas:

Jūsų užsakyti baldai, greitai ir kokybiškai bus sumontuoti mūsų kvalifikuotų stalių-montuotojų.