Universalios spintos

Funkcionalių baldų sprendimas gali būti universali spinta - skirtingos paskirties baldai kurie yra sujungti į vieną, drabužių spinta + sekcija + knygų lentyna arba drabužių spinta + sekcija + darbo stalas. Tokios universalios spintos labai praktiškos nedideliuose butuose ir daugiafunkcinėse patalpose. Dar viena iš gerų savybių tokių spintų gali būti talpumas ir estetika.

Nedidelėje gyvenamojoje patalpoje, kur visi reikalingi standartiniai korpusiniai baldai netelpa, universali spinta yra puikus sprendimas.

Ypatingai funkcionali spinta

Šis baldas yra ypatingai funkcionalus. Jame viskas apgalvota iki smulkiausių detalių. Tokia spinta tai puiki išeitis kai reikia sutalpinti skirtingos paskirties daiktus ir drabužius. Visais atvėjais baldas projektuojamas pagal individuoalius kliento poreikius ir patalpos matmenis. Tokiu būdu kiekvieną kartą yra kūriami originalūs bei nestandartiniai sprendimai.

Žinoma , universali spinta - ne pigus malonumas, jei ji yra aukštos kokybės. Bet išleista pinigų suma yra visiškai pateisinama. Nesvarbu ar jums reikia miegamojo spintos, prieškambario, kampinės spintos , ar kitos paskirties spintos. Jūs visada galite gauti baldus, kurie gali būti naudojami tiek namuose, tiek biure.

Taip, biure, nes nestandartinė spinta skiriasi nuo savo tradicinių giminaičių tuo, kad klientas prieš perkant spintą, gali individualiai pasirinkti vidaus įrangą ir išdėstymą, taip, kad atitiktų Jūsų poreikius. Galite pasirinkti spintą su lentynomis, kur jūs taip pat galėsite dėti aplankus, ar kitus daiktus, skirti vietą viršutiniams drabužiams pakabinti. Be to, spintos dizainas, jo originalios stumdomos durys visiškai priklauso nuo kliento skonio.

Ir patikėkite, kad jei prie biuro interjero spintos puikiai tinka ir nekenkia verslo stiliui, kaip gražiai jos atrodys jūsų namuose.

universali-spinta.jpg