Pertvaros

Jeigu jūsų gyvenamoji erdvė nedidelė arba tiesiog norite atskirti vieną dalį patalpų nuo kitos, tai jums gali padėti pertvaros. Erdvės gali būti jungiamos ir atskiriamos pertvaromis iš stumdomūjų durų, tiesiog durimis, širmomis, baldais ir t.t.

Vienas patogiausių būdų erdvėms atskirti yra stūmdomos pertvaras. Tokiu būdu padalinta erdvė išsaugo vientisumą, yra patogi eksploatuoti, todėl kad neužima papildomo ploto kaip varstomosios durys, o reikalui ęsant galima greitai ir lengvai pakeisti patalpos suplanavimą, tai yra padalinti arba sujungti erdvę.

pertvara.jpg

Pertvarų - stumdomų durų atidarymo variantai

image001
image002
image003
image004
image005
image010
image007
image008
image009
image010
image011
image012
image013
image014

Įmonėje "Baldų žvaigždės" yra palankiausios sąlygos pertvarų ir slankiojančių durų gamybai . Čia galite pasirinkti iš tūkstančių spalvų įvairių medžiagų variantų. Galime pagaminti stumdomas duris iš MDF , pušies , buko, alksnio ir ąžuolo . Pertvaros gamybos laikas - tik 3 - 4 savaitės, nes stumdomas duris gaminame patys. Geriausias Kainos ir kokybės santykis. Nemokamas projektuotojo atvykimas į namus, individualus dizainas ir projektas ( kai Jūs ateinate į mūsų saloną, dizaineris - projektuotojas kartu su Jumis daro  projektą, aptaria pasirinkimo galimybes ir paskaičiuoja kainą). Mūsų įmonė gali maloniai pasiūlyti jums baltos spalvos stumdomas duris pertvaroms. Tiesiog pamatuokite savo pertvaros dydį, pateikite mūsų vadybininkui, arba užsakykite projektuotojo atvykimą į namus ir Jūs busite maloniai nustebinti mūsų kainomis ir sutarties sąlygomis !

Pertvarų - stumdomų durų mechanizmai

Stumdomų durų mechanizmas - tai neatsiejama pertvaros dalis, kuri gali jums daug metų komfortabiliai ir nepriekaištingai tarnauti. Mūsų specialistai rekomenduoja naudoti slankiojančiu durų mechanizmus "INDECO". Šis prekinis ženklas yra seniai žinomas Europos rinkoje. Tiesiog svarbus dalykas yra stumdomų durų sistemos pasirinkimas. Svarbu, kad sistema būtų aukštos kokybės, o ne sugestu po šešių mėnesių nuo jos įsigyjimo.
Mūsų patirtis paskatino mus pasiūlyti alternatyvę stumdomų durų sistemą "SimplySystem", kurią rekomenduojame klientams kurie nori taupyti. Ši sistema - optimalus kainos ir kokybės santykis.