Stumdomų durų sistemos

Indeco Durų sistema INDECO

Stumdomų durų gamyboje mes jau keturis metus sėkmingai naudojame stumdomų durų sistemą INDECO. Ši sistema pagaminta Lenkijoje ir yra viena iš populiariausių tarp mūsų pirkėjų todėl kad ši sistema turi optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

PLIENINĖ INDECO sistema (Negaminama)

Tai ekonominės klasės stumdomųjų durų sistema, paprasta ir patikima. Ji naudojama spintoms . Stumdomos durys turi fasadinę - gerają ir išvirkščiąją - blogają pusę, todėl kad durų ratukai yra matomi vienoje pusėje, todėl ši sistema pertvaroms netinka. Plieninė stumdomų durų sistema dažytais rėmeliais turi šią spalvų gama: sidabrinė, pilka ir medžio imitacija "vengė".

ALIUMININĖ INDECO sistema


Tai aukštos kokybės stumdomų durų sistema. Labai populiari tarp mūsų užsakovų, todėl kad ši sistema yra funkcionali, turi dideles galimybes stumdomų durų dekoravimui ir žemą kainą. Ji gerai tinka tiek spintų stumdomoms durims tiek pertvarų durims. Sistema pritaikyta, jungiamūjų profilių pagalba gaminti stumdomas duris jungiant užpildo medžiagas horizontaliai. Todėl galima gaminti stumdomas duris su skirtingais užpildais, jungiant skirtingas medžiagas. Abi durų pusės yra fasadinės - geros, todėl kad ratukai yra rėmo viduje ir nematomi. Spalvų gama: sidabrinė, šampano, auksinė, alyvinė, raudonmedis, obelis, riešutas.

Aliuminio profilių spalvos: AO - anoduota alyvinė, AOSZ - šlifuota alyvinė, AS - anoduota sidabro, ASSZ - šlifuota sidabro, ASZ - anoduota šampano, ASZSZ - šlifuota šampano, AZ - anoduota aukso, ZSZ - šlifuota aukso, DJ - obelis, DM - raudonmedis, DO- riešutas, DB - baltas.
profiliu-spalvos.jpg