Durų tipai

Stumdomos durys

Gali būti gaminamos naudojant aliuminio arba plieninio sistemas. Jos leidžia racionaliai išnaudoti kambario plotą. Stumdomos durys pagamintos iš aliuminio sistemos taip pat naudojamos pertvaroms tarp kambarių įrengti.

Stumdomos durys

Varstomos durys

Šios durys gaminamos iš INDECO aliuminio sistemos. Jos montuojamos ten, kur negalima įrengti stumdomų durų, nes būna per maža anga arba nėra galimybės sumontuoti kreipiančiųjų bėgelių.

Varstomos stumdomos durys

Sudedamos durys

Šios durys, kaip ir varstomos, gaminamos iš INDECO aliuminio sistemos. Jos gali būti statomos į siauras spintas, norint maksialiai išnaudoti erdvę.

Sudedamos stumdomos durys

 

Mansardinės durys

Mansardinės stumdomos durys, tai idealus sprendimas palėpėse arba po laiptais irengiamoms spintoms. Mansardinės spintos leidžia iki galo išnaudoti kambario plotą, kai yra pažemintos ar kreivos lubos, palinkusios sienos. Įrengus spintą su mansardimę stumdomų durų sistema, net maža palėpės erdvė gali būti veiksmingai panaudota.

Mansardinės stumdomos durys

Pakabinamos durys

Gaminamos iš INDECO aliuminio sistemos. Montuojan šias duris bėgelis dedamas tik viršuje, todėl patogu naudoti pertvaroms, pvz. tarp virtuvės ir valgomojo arba svetainės.
Jos taip pat gali būti naudojamos kaip sieninės spintos durys.

Pakabinamos stumdomos durys

Pakabinamos stumdomos durys gali būti naudojamos įvairioms erdvėms atskirti nenaudojant apatinės kreipiančiosios (bėgelio), todėl grindų konstrukcija gali būti ir ne horizontali.

Pakabinamos stumdomos durys istrižai