Miegamojo spintos

Spinta - svarbus miegamojo kambario baldas. Miegamojo spintose saugome savo ir šeimos narių drabužius bei kitus daiktus. Dažniausiai jų būna labai daug, todėl ir spinta turi būti talpi bei funkcionali, miegamojo spintoje turi užtekti vietos sudėti avalynę, patalynę, drabužius bei daug kitų mums reikalingų daiktų.

Tuo pačiu, miegamojo spinta turi užimti kuo mažiau vietos ir gražiai įsikomponuoti kambario interjere. Miegamojo spintos skirstomos į sienines ir korpusines. Sieninės spintos montuojamos į specialiai paruoštą nišą. Sieninės spintos gali būti nuo lubų iki grindų, nuo sienos iki sienos.

Miegamojo spinta - kad viskas būtų savo vietose

Puiki spinta miegamajame, neužima daug vietos, jos išvaizda yra stilinga, talpina patalynę, kitus daiktus ir turi protingą kainą. Būtent tokie baldai siūlomi "Baldų žvaigždės UAB" klientams. Įrengti spintą ir pritaikyti ją pagal ypatingą Jūsų poreikį galima bet kur miegamajame. Baldas gali būti įmontuotas į sienos nišą ir būti beveik nematomas, arba tapti efektyviu miegamojo apdailos elementu.

 

miegamojo-spinta-9.jpg

Spintos durys pagal Jūsų poreikius

Priklausomai nuo užsakovo reikalavimų ir miegamojo kambario dydžio, galima pasirinkti spintas su varstomosiomis, suveriamosiomis arba stumdomosiomis durimis. Klientas gali pasirinkti ryškių spalvų miegamojo spintą su medžio imitacijos laminuota medžio drožlių plokštę ar veidrodines duris, kurios vizualiai padidins miegamojo kambario erdvę. Stumdomos durys gali būti su stiklo intarpais, su įspūdingais užpildais iš įvairių apdailos medžiagų: fototapetai, naturalaus plaušo tapetai, ratanas ir t.t.

Spintos yra suprojektuotos taip kad dėl patogios ir praktiškos vidaus įrangos būtų patogu sudėlioti drabužius bei asmeninius daiktus į jiems skirtas vietas. Jūs galėsite pasirinkti tokias medžiagas kurios leis priderinti baldus prie esamo ar naujai kuriamo patalpos interjero. Visos miegamojo spintos gaminamos tik pagal individualius užsakymus.

UAB "Baldų žvaigždės" gali pasiūlyti įvairiausius sprendimus pagal Jūsų pageidavimus ir poreikius. Kaina priklauso nuo pasirinktų konstrukcijų bei medžiagų.