Karjera - Darbas

Šiuo metu mes ieškome šių specialybių darbuotojų:

  • Korpusinių baldų projektuotojas - konsultantas

Darbo aprašymas: Spintų su stumdomomis durimis, virtuvės baldų ir kitų nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir pardavimas. Bendravimas su klientais , jų poreikių aiškinimasis, kliento poreikius atitinkančių baldų projektavimas ir pardavimas, sutarčių rengimas.

Darbo vieta: Baldų salonas Vilniuje.

Įmonė kandidatui siūlo: Įdomų , kūrybinį, savarankišką darbą . Visiškai nuo asmeninių pardavimų ir iniciatyvos priklausantį darbo užmokestį.

Reikalavimai kandidatui: Dizainerio - architekto išsilavinimas būtų privalumas. Kompiuterinių projektavimo programų įvaldymas, PRO100 programa būtų privalumas. Komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai, asmeninio rezultato siekimas.

  • Stalius baldininkas Korpusinių baldų surinkėjas

Darbo aprašymas: Spintų su stumdomomis durimis, virtuvės baldų ir kitų nestandartinių korpusinių baldų surinkimas ceche ir montavimas pas klientą.

Įmonė kandidatui siūlo: Įdomų , savarankišką darbą . Visiškai nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį.

Reikalavimai kandidatui: Tokio darbo patirtis ne mažiau 3 metai. Staliaus - baldžiaus išsilavinimas būtų privalumas. Baldinių brėžinių skaitymas. Komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai.

CV siūsti adresu: info@balduzvaigzdes.lt