Biuro baldai

Galbūt, jau turite naują biurą, o gal ruošiatės atnaujinti esantį ofisą, arba savo namuose norite įrengti darbo kabinetą? Taigi Jums kyla klausimas kaip suderinti kainos ir kokybės santykį, perkant naujus biuro baldus. Jeigu ieškote tikrai gero ir pigaus produkto, tai rinkitės mus. Juk išsirinkti funkcionalūs ir patogūs ofiso baldai, tai tas pats, kaip patogūs drabužiai.

Kokius biuro baldus mes siūlome?

UAB "Baldų žvaigždės" projektuoja biuro baldus pagal jūsų pageidavimus. Mūsų pateikti pasiūlymai įtiks net ir išrankiausiam klienui, tiek savo kokybę, tiek kainą, tiek medžiagų gausa, tiek spalvine gama. Mes galime pasiūlyti biuro baldus, (vadovo, darbuotojų, laukiamojo), dokumentų spinta bei kitus biuro baldus. Mūsų klientų didžiausias rūpestis yra išsirinkti medžiagas bei jųs spalvas, o visu kitu pasirūpins UAB "Baldų žvaigždės" vadybininkai - (projektavimas, pristatymas, surinkimas).

Biuro baldai turi būti ypatingai funkcionalūs, patogūs ir kokybiški. Baldų kokybę apsprendžia medžiaga, iš kurios jie pagaminti, teisingai parinktos ir užklijuotos PVC briaunos, paviršiaus danga, jos atsparumas išorės poveikiui.

Labai svarbu kad būtų tinkamai parinkti priimamojo baldai. Jie turi atitiktų Jūsų įmonės įvaizdį ir reprezentuoti klientų ir partnerių akyse. Todėl kad pirmas įspūdis būna tik vieną kartą gyvenime. Biuro priimamasis, tai tarsi įmonės vizitinė kortelė.

vadovo-biuro-baldai.jpg

Biuro baldai - spinta stumdomomis durimis

Prieš pirkdami biuro baldus, nuspręskite, kokias funkcijas jie turi atlikti Jūsų biure. Mes galime pasiūlyti ekonominės klasės baldus: biuro spinta, kuri bus funkcionali ir sukurs reikiamą darbo atmosferą jūsų įmonėje. Mes galime pasiūlyti ir aukštesnės klasės baldus, kurie puikiai dera su ždžiais komfortas, prestižas ir išsiskiria savo ekstravagancija ir elegancija. Mes galime suprojektuoti ir pagaminti įvairius nestandartinius biuro baldus palankiomis sąlygomis. Jūsų pasirinkimui biuro baldai , spintos , pakabinamos lentynos , priėmimo stalai ir daug daugiau. Pakanka pasikviesti konsultantą - projektuotoją ir pasakyti savo pageidavimus ir per 1-2 darbo dienas Jums bus pateiktas pasiūlymas su geriausiomis kainomis.

Atkreipkite dėmesį, biuro baldai gaminami laikanti aukščiausių kokybės standartų ir pagaminami per trumpiausią laiką.