Prieškambario spintos

Funkcionalūs ir patogūs prieškambario baldai. Didelės talpos - funkcionalios prieškambario spintos stumdomosiomis durimis tai optimalus pasirinkimas nedidelio dydžio patalpoms. Nedidelio dydžio prieškambario spintose nesunkiai tilps bet koks daiktas ar kasdienis drabužis. Mažuose prieškambario patalpose stumdomosios durys bus ko gero optimaliausias ir praktiškiausias pasirinkimas.

Tuo pačiu veidrodinės stumdomosios durys sudarys daug didesnės erdvės pojutį. Pats prieškambario baldas susilies su patalpa, erdvėje taps tarsi nepastebimas.

Pasirinkę jum patinkančias spalvas ir tarpusavyje jas suderine, Jūs sukursite jaukų, aukšto lygio, originalų interjerą.

prieskambario-spinta-2.jpg

Kaip įrengti prieškambario spintą ?

Įrenginėjant prieškambarį neretai susiduriame su problema, kaip racionaliai ir kompaktiškai sutalpinti daugybę dalykų mažoje patalpoje. Reikėtų pažymėti, kad tinkamiausias būdas yra stumdomų durų spinta. Renkanti, kokia ji bus, reikėtų atsižvelgti į šiuos dalykus:

  1. Spintos dydis ir forma
  2. Spalvų gama patalpoje
  3. Apdailos medžiagos
  4. Vidaus išplanavimas
  5. Apšvietimas

Labai svarbu yra dydis ir išdėstymas koridoriuje , kur bus spinta. Ergonomika prieškambaryje yra pirmoje vietoje - tai reiškia, kad šis baldas turėtų būti patogus ir erdvus, neužimant nereikalingos erdvės.

Gana dažnas sprendimas yra įmontuota spinta į nišą. Toks būdas neužima bendros erdvės ir leidžia jums sukurti papildomos vietos saugoti daiktams

Svarbus veiksnys projektuojant spintą koridoriuje yra ir spalva. Šiuolaikinis apdailos medžiagų asortimentas leidžia užsisakyti spintą su stumdomomis durimis su bet kokios medienos rūšies LMDP užpidu, vienos spalvos LMDP ir kitų medžiagų. Mažame koridoriuje neturėtūmete rinktis tamsių spalvų, nes jie dar labiau vizualiai sumažina erdvę ir padaro prieškambarį mažiau patogiu.

Puikus sprendimas mažiems prieškambariams yra spinta su stumdomomis durimis su įmontuotu veidrodžiu. Tai leidžia vizualiai padidinti mažą erdvę ir įsileisti daugiau šviesos. Aliuminio profiliai spintose atrodo gana stilingai, tinka daugumai šiuolaikinių interjerų ir yra gana praktiški. Jie nejautrūs drėgmei, ilgai tarnauja.

Prieš užsisakant prieškambario spinta, turite nuspręsti, kokių matmenų ji turėtų būti ir kokius daiktus jūs planuojate laikyti joje. Šiuolaikinės spintos yra patogios ir funkcionalios viduje. Tai ne tik standartiniai stalčiai ir lentynos, bet ir didelis asortimentas yvairių priedų skirtų įvairių daiktų saugojimui. Tai gali būti konteineriai, batų lentynos, įvairių tipų pakabos, pantografai, diežų, kaklaraiščių kabyklos ir tt. Viskuo tuo siekiama maksimalaus erdvės taupymo ir racionalaus panaudojimo kiekvienam kvadratiniam centimetrui spintoje ir interjero erdvėje. Kaip taisyklė, spintoje laikome sezoninius lauko drabužius, avalynę, galvos apdangalus bei kitus aksesuarus. Iš esmės, pakanka trijų skirtingų skyrių, tarp kurių vidurinis, skirtas viršutiniams drabužiams būna labiausiai talpus. Jei reikia ir yra papildomos vietos, taip pat gali būti laikomi ir kiti daiktai.

Svarbu priškambario spintoje montuojamoje nišoje yra apšvietimas. Neseniai pasidarė populiarus LED apšvietimas. Jis yra mažos galios, taupo energijoą ir pakankamai apšviečia. Jų tikslas yra padaryti, kaip įmanoma patogesnį naudojimąsi, mažai apšviečiant patį prieškambar.

Pasinaudojus šiais paprastais patarimais kiekvienas gali pasirinkti tinkamiausią spintą savo prieškambariui, kuris yra ne tik puikiai tiks prie Jūsų interjero, bet ir džiugins Jus savo patogumu ir funkcionalumu.