Erdvės taupymo idėjos: spinta su stumdomomis durimis

Erdvės taupymo idėjos

Rasti pakankamai vietos šiu dienu namuose yra sunku, kaip rasti pakankamai laiko sau arba daugiau pinigu. Mes visi to siekiame, bet kažkaip visada tie planai lieka tik musu neigyvendintais siekiais. Laimei, yra keletas paprastu ir ekonomiškai efektyviu dalyku, kuriuos mes galime padaryti, siekiant sukurti didesnę erdvę musu namuose.

Šis straipsnis pažvelgs i viena iš labiausiai ilgalaikiu investiciju, kurias galite padaryti namuose, kad butu radikaliai atlaisvintas kambarys ir atsirastu papildomos vietos miegamajame:

Irengsime spinta su stumdomomis durimis. Štai visi privalumai ir trukumai šio populiaraus namu dizaino sprendimo, galimybe ivertinti, ar tai teisingas pasirinkimas Jusu atveju, analizes ir išvaizdos.

Ką tai apima

Sukurti daugiau vietos, kuria visi šeimos nariai galėtų pasinaudoti. Spinta su stumdomomis durimis, gali sukurti didelį kiekį papildomos vietos Jūsų miegamąjame. Be to, ji duoda vieną retą naudą, tai gali būti padaryta nekeičiant kambario išplanavimo. Tai yra todėl, kad stumdomos durys ne atsidaro į išorę, į kambarį, tai reiškia, kad Jūs neturite daryti erdvinių pakeitimų savo miegamajame.

Ar ji atrodo negraži?

Kai dauguma žmonių galvoja apie tai kaip maksimaliai padidinti erdvės savo kambaryje, Jie maksimakiai užkrauna lentynas ir spintas įvairiais daiktais, kuriuos reikia kažkur padėti. Tai gana prastas sprendimas, kuriant tikrą papildomą erdvę, nes jis dažnai pablogina bendrą stilių ir jaukumą, kuris buvo sukurtas kambaryje. Ten kur įrengta spinta su stumdomomis durimis tikrai bus geresnis rezultatas. Bus ne tik sukurta daugiau papildomos erdvės, bet ir vietos sudėti drabužiams ir avalynei, patalynei ir užvalkalams. Spintos gali būti suprojektuotos pagal Jūsų stilių, kuris papildo ir sustiprina esamą stilių ir miegamojo atmosferą.

Kokie stiliai yra galimi?

Pavyzdžiui, jei norite modernaus ir elegantiško interjero dizaino, spintos stumdomas duris paryškinkite juodo stiklo intarpais, tai puikiai dera, siekiant akcentuoti vyrišką dizaino stilių.

Arba, jei norite šviesos, atviros erdvės, stumdomos durys turi būti klasikinis grietinėlės ir graikinių riešutų spalvos, tai turėtų papildyti Jūsų dizaino stilių.

Įrengta spinta yra gana negrįžtamas pakitimas, aišku, spinta yra brangesnė nei kai kurios kitos erdvės taupymo priemonės, tačiau ji pridės didelę vertę prie būsto kainos - juk žmonės visada nori turėti daugiau vietos, modernų stilių, ir tai yra tas, kas suteiks pimenybę parduodant Jūsų būstą.